UAB „Šiaurinis taškas“ buvo įkurta 2013 metais ir nuo tada stengėmės teikti visas JUMS reikiamas paslaugas susijusias su nekilnojamo turto matavimais. Labai daug dėmesio skiriame techninei ir programinei įrangai, kad darbus galėtume atlikti kaip įmanoma greičiau ir tiksliau. Džiaugiamės turėdami puikią komandą. Mes dėkingi visiems savo klientams, kurie padėjo mums augti. Tikimės, kad ir toliau būsite mūsų kompanijos istorijos dalimi.

Techninė įranga

Leica RTC360 3D lazerinis skeneris – moderniausias ir produktyviausias „Leica Geosystems“ įrenginys tinkantis visoms pramonės šakoms. Šis „Leica“ 3D skenavimo sprendimas efektyviai sujungęs aukščiausių techninių savybių skenerį ir mobilią aplikaciją, leidžia greitai atlikti matavimus ir automatiškai, tuo pačiu metu, juos sujungti į vieną bendrą skenavimo projektą.

Programinė įranga

„Leica Cyclone“ – „taškų debesies“ (taškų masyvo) apdorojimo programinė įranga. „Leica Cyclone“ palaiko visų rinkoje esančių 3D lazerinių skenerių matavimo duomenis.

Tai ypač galinga ir daugiafunkcinė programinė įranga užtikrinanti, sklandų ir greitą, ypač didelių 3D skenavimo duomenų apdorojimą:

  • registravimą;
  • valymą, braižymą;
  • perdavimą į kitas taškų debesies apdorojimo programines įrangas.

3DReshaper“– kompiuterinė programinė įranga, skirta taškų masyvo apdorojimui, modeliavimui ir analizei. Inovatyvi, galinga, bet tuo pačiu paprasta naudoti.

Pritaikymo sritys, taip pat plačios: kultūros paveldas, architektūra, geologija, kasyba, skaitmeniniai vietovių modeliai, civilinė inžinerija ir pan.

GeoMap“– programinė įranga yra bendras „InfoEra“ ir „Autodesk®“ produktas, sukurtas „AutoCAD Map 3D®“ programos pagrindu, kuris papildytas funkcionalumu pritaikytu Lietuvos matininkų rinkai. Šis programinės įrangos ir paslaugų kompleksas skirtas geodezininkui ir žemėtvarkininkui, siekiančiam aukštos kokybės ir suderinamumo.

PixPro“ – šiuolaikinė bei naši 3D fotogrametrijos programinė įranga skirta „taškų debesų“ (taškų masyvo), ortofoto žemėlapių, paviršiaus ir 3D („mesh“) modelių rekonstravimui iš fotovaizdų, gautų naudojant antžemines fotokameras arba iš bepiločių orlaivių („dronų“). Jungianti savyje aptarnavimo paprastumą su efektyviomis skaičiavimo technologijomis, „PixPro“ programa sudaro ypač našų tikslaus trimačio modeliavimo įrankį. Gausių programinės įrangos modeliavimo, skaičiavimo ir analizavimo galimybių dėka, reikiamas rezultatas pasiekiamas greitai ir stabiliai.

ES parama

PROJEKTĄ REMIA LIETUVOS RESPUBLIKA.
UAB „Šiaurinis taškas“ įgyvendina projektą „Įmonės veiklos įvairinimas ir plėtra“.
Šiuo projektu UAB „Šiaurinis taškas“ planuoja:
- Išanalizuoti ir įvertinti įmonės finansinę būklę, ekonominį gyvibingumą;
- Sukurti naują geodezinės veiklos paslaugą - skenavimo darbai 3D lazeriniu skaneriu;
- Sukurti bei išlaikyti vieną naują darbo vietą.
Projektas finansuojamas pagal vietos plėtros strategiją "Biržū rajono kaimo vietovių plėtros strategija 2015-2023 m." priemonės "Ne žemės ūkio verslų kūrimas ir plėtra" veiklos sritį "Parama ne žemės ūkio vietos verslui kaimo vietovėse pradėti ir plėtoti".
EUROPOS ŽEMĖS ŪKIO FONDAS KAIMO PLĖTRAI: EUROPA INVESTUOJA Į KAIMO VIETOVES.