Įvairių konstrukcijų, lauko ir vidaus patalpų 3D skenavimas lazeriniu skeneriu

Atliekame:

talpyklų kalibravimas, patalpų, vidaus ir išorės objektų skenavimas, deformacijų įvertinimas, duomenų apdorojimas bei pateikimas reikiamais formatais. Duomenys pilnai suderinti su BIM sprendimais.

Skenavimo darbus atliekame su Leica RTC360 lazeriniu skeneriu.

Leica RTC360 lazerinis skeneris yra greičiausias skenavimo prietaisas rinkoje. 2 mln. taškų per sekundę skenavimo greitis ir HDR nuotraukos išsaugojimas sukuriant spalvotą 3D taškų masyvą užtrunka mažiau nei 2 minutes! Be to, automatinis skenavimo stočiu registravimas be jokių taikinių lauke (nauja VIS technologija) ir galutinių matavimo duomenų persiuntimas į biurą užtikrina aukščiausią našumą ir didžiausią greitį.

Tikslumas

Aukšto tikslumo lazeriniai matavimai ir aukštos rezoliucijos (HDR) panoraminės nuotraukos užtikrina nepriekaištingai detalų ir tikslų taškų masyvą, kuris jau paruoštas naudoti bet kokiems Jūsų darbams bei užduotims spręsti. Kartu su lauko valdymo programa Cyclone FIELD 360, kuri naudojama automatinei duomenų registracijai, Leica RTC360 skaneris siūlo neprilygstamą tikslumą, kuris gali būti patikrinamas bet kuriuo metu dar esant lauke.

Mobilus

Kompaktiškas ir lengvas – Leica RTC360 minimalistinis dizainas ir sulankstomas stovas telpa daugelyje kuprinių. Tai reiškia, kad Leica RTC360 pasiruošęs keliauti su Jumis bet kur. Vos vieno mygtuko paspaudimu skeneris pasiruošęs atlikti matavimus, taip užtikrindamas klientui paprastumą, lankstumą ir mobilumą.